Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Polecam. Smacznie, zamówienie dostarczone na czas :)

Maciej

dziękujemy jak tylko potrafimy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Przepyszne jedzonko,polecam

Juchnicka

Dziękujemy Bardzo :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Sushi bardzo smaczne, przygotowane na czas, na ten moment nie ma konkurencji. Bardzo polecam !

Paweł

Bardzo dziękujemy - niezmiernie nam miło czytać takie opinie - motywują całą ekipę do działania - pozdrawiamy serdecznie :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Sushi było gumowate. Czyżby za ciepły ryż był użyty? Wyglądały ładnie. Dostawa szybka, na czas.

Beata

Dziękujemy za Opinię - Bardzo przepraszamy za niedogodności. W tym dniu mieliśmy bardzo dużo zamówień i tak jak Pani wspomina ryż nie nadążał ze stygnięciem. staramy się aby takie sytuacje nie miały miejsca aczkolwiek niekiedy mogą się przydarzyć co i dla nas jest niekomfortowe ponieważ chcemy by nasze sushi było za każdym razem takie jak powinno. Pozdrawiamy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pyszne jedzenie

Marta

Dziękujemy Bardzo Pani Marto. pozdrawiamy.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Przepyszne jedzenie,pięknie zapakowane,wszystko na czas ,polecam.

Juchnicka

Dziękujemy Bardzo i pozdrawiamy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Mega pyszne

Małgorzata

Bardzo ale to Bardzo dziekujemy za opinię i docenienie naszego jedzonka - pozdrawiamy serdecznie :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pyszności nad pysznościami. Zamówienie na czas. Super. Dziękuję

Eugenia

Bardzo dziękujemy za pozytywne słowa i pochlebną opinię. zapraszamy do nas znów :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Wszystko tak jak powinno być ☺️

Damian

Dziękujemy i pozdrawiamy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Piękne miejsce, sushi najwyższej jakości

Patrycja

Dziękujemy i zapraszamy częściej :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Może być, choć jakość składników mogłaby być lepsza

Dominika

Bardzo Dziękujemy za opinię i przekazane uwagi - weżmiemy je do serca. pozdrawiamy serdecznie
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Najlepsze SUSHI na całym Podlasiu

Paweł

Panie Pawle dziekujemy za tak wspaniały komplement i uznanie. Polecamy się na przyszłośc :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Zamówienie gotowe na czas, miła obsługa.

Arkadiusz

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy ponownie
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Nie mam żadnych uwag

Renata

Dziękujemy Bardzo :) pozdrawiamy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Świetnie opakowanie, natomiast kiepska jakość produktów oraz smak. Niestety był to bardzo niesmaczny posiłek.

Damian

Mimo wszystko Bardzo dziękujemy za opinię, za docenienie naszego sposobu pakowania. Jest nam niezmiernie przykro że nie usatysfakcjonowało Państwa nasze Sushi. Wbrew państwa stwierdzeniu używamy składników wysokiej jakości i nigdy nie idziemy na " łatwiznę" każde Państwa zamówienie traktujemy z należytym szacunkiem. W tym dniu zamówień na zestaw czy to 14 czy inne było bardzo dużo i taka opinia wyniknela tylko u Państwa - naprawdę nie wiemy co mogło się wydarzyć że Nasze sushi Państwu nie podpasowało
Mimo wszystko zapraszamy do spróbowania naszych innych zestawów - bądź dania drugiej szansy zestawowi 14.
Pozdrawiam serdecznie i najmocniej przepraszam jeżeli faktycznie było aż tak strasznie. - właściciel (szef kuchni)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Przepyszne...

Arkadiusz

Bardzo dziekujemy za opinie - pozdrawaimy i do następnego razu :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Sushi bardzo świeże i przepyszne.

Tomasz

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa na temat naszego sushi! Cieszymy się, że było świeże i smaczne. To zawsze jest dla nas wielka satysfakcja, gdy nasi goście są zadowoleni z doświadczenia gastronomicznego w naszej restauracji.

Serdecznie zachęcamy Pana Tomasza do ponownego odwiedzenia naszej restauracji i skosztowania innych dań z naszego menu. Mamy szeroki wybór pysznych potraw, które są równie świeże i aromatyczne jak nasze sushi. Jesteśmy przekonani, że znajdzie Pan coś dla siebie, co ponownie zaspokoi jego podniebienie.

Ponownie dziękujemy za wizytę i za wyrażenie tak pozytywnych opinii. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Panu Tomaszowi przyjemność, i już teraz czekamy na kolejną okazję do serwowania mu wyjątkowych smaków naszej kuchni.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Jedzenie przygotowane na czas a do tego smaczne. Można się najeść. Polecam

Arkadiusz

Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłośc.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Sushi było bardzo dobre, bardzo ładnie zapakowane. ALE, zamówienie złożone zostało o godz (lekko po) 12 na godz 16.00. Ponieważ nie miałam żadnych informacji zadzwoniłam w sprawie zamówienia ok 16.30 , okazało się że jest opóźnienie - może za pół godz wyjedzie. Ciekawa jestem czy wiedziałabym o tym gdybym nie zadzwoniła. Nie byłam napastliwa ani nawet nieprzyjemna, Pani która odebrama tel. miała skontaktować się z kierowcą i poinformowac mnie kiedy będzie zamówienie, (bo sama nie wierzyła ze jeszcze nie ma), a kiedy ja zadzwoniłam dowiedzieć się - bo nie oddzwoniła, nie odbierała już telefonu. Taka zabawa w chowanego. Ostatecznie moje sushi przyjechało po 18. Jedzenie smaczne, ale kompletny brak komunikacji, nie usłyszałam nawet przepraszam.

Małgorzata

Szanowna Pani Małgorzato,

Z całego serca przepraszam za wszelkie niedogodności, jakie Panią spotkały w związku z ostatnim zamówieniem w naszej restauracji Taki Sushi w Białymstoku. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni tym, że doświadczyła Pani opóźnienia i braku komunikacji, co jest sprzeczne z naszym standardem obsługi.

Rozumiemy, jak istotne jest dla naszych klientów otrzymywanie zamówionych dań na czas, a także być informowanym o ewentualnych opóźnieniach. Niestety, w tym przypadku nie sprostaliśmy Pani oczekiwaniom, za co serdecznie przepraszamy.

Chcielibyśmy zapewnić Panią, że już teraz podejmujemy kroki w celu poprawy naszej procedury komunikacyjnej oraz zminimalizowania ewentualnych opóźnień w dostawie. Wierzymy, że przy kolejnym zamówieniu z nami zauważy Pani znaczną poprawę.

W ramach przeprosin i wyrazu wdzięczności za Pani cierpliwość, chcielibyśmy ofiarować Pani bonifikatę na kolejne zamówienie. Prosimy o sprawdzenie swojej skrzynki SMS, gdzie wkrótce otrzyma Pani szczegóły dotyczące tej promocji.

Pragniemy również wyjaśnić, że w okresach okazjonalnych, takich jak Dzień Kobiet, Walentynki czy Sylwester, nasza restauracja doświadcza wzmożonego ruchu, co niestety może wpływać na czas dostawy. Jednakże, to nie powinno stanowić usprawiedliwienia dla braku informacji i braku odpowiedzi na Pani zgłoszenie.

Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie Pani spotkały. Jesteśmy zobowiązani do poprawy naszej obsługi i mam nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli szansę udowodnić, że jesteśmy lepsi.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Sushi bardzo dobre, zamówienie online proste i czytelne. Minus za brak opisu składników rolek w zestawach. Duży minus za dostawę, zamówiłam na godz. 18.00, a przyjechało o 19.20.

Katarzyna

Bardzo Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z terminowością dostawy. Staramy sie dostarczać na czas ale niekiedy sie zdarzą nieprzewidziane sytuacje związane z kolejką dostaw. W miarę możliwości informjemy naszych gości o ewentualnym "poślizgu" Jeżeli tego nie uczyniono w Pani przypadku to bardzo przepraszamy. Co do opisu rolek w zestawach, chcemy aby menu było w miarę czytelne, ale dziekujemy za wskazówki. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

A co, jeśli ktoś ne lubi sushi? Z takiej osoby demona nielubienia może wypędzić egzorcysta trzeciej kategorii używając pyszności z Taki Sushi ;)

Mariola

Jest nam niezmiernie miło :) Myślę ze kazdego niedowiarka( demona nielubienia sushi) stworzymy osobę, która ulegnie i stanie sie wielkim miłośnikiem tego typu jedzenia. Dziękujemy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pyszne jak zwykle ;-)

Krzysztof

Bardzo Państwu dziękujemy i pozdrawiamy oraz zapraszamy do skorzystania z naszych usług w lokalu :) gdzie wrazenia kulinarne są jeszcze bardziej odczuwalne :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pyszne!

Piotr

Bardzo nam miło - dziękujemy i polecamy sie na przyszłość
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Jeszcze nigdy gorszego zamówienia nie miałem serio zupa nawet nie była bliskiej zjadliwej. I czekałem oczywiście prawie 6 godzin... nawet rabatu nie zaproponował nikt na nic przecinka 300 zł

Zbigniew

Szanowny Panie Zbigniewie,

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią dotyczącą zamówienia z Walentynek. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić w związku z Państwa doświadczeniem.

Rozumiemy, że czas oczekiwania był dla Pana uciążliwy, a jakość zupy nie spełniła oczekiwań. Przepraszamy za wszelkie niedoprecyzowania i wszelkie błędy, które mogły wystąpić w trakcie realizacji zamówienia. Z pewnością zależy nam na tym, aby każdy klient opuszczał naszą restaurację z satysfakcją.

Chcielibyśmy wyjaśnić, że zamówienie zostało przekazane do realizacji z należytą starannością, a wartość zamówienia wyniosła około 170 zł, zgodnie z dokumentacją transakcyjną. Nie mamy informacji o zamówieniu o wartości 300 zł.

Pragniemy zaoferować nasze przeprosiny za wszelkie niedogodności, jakie Pana spotkały. Doceniamy Państwa opinię, ponieważ pomaga nam w doskonaleniu naszych usług. Zachęcamy również do ponownego skorzystania z naszej restauracji w bardziej spokojny dzień, kiedy możemy zaoferować Państwu usługę na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,
Zespół Taki Sushi
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Niestety tym razem byłem z zmówienia średnio zadowolony. Korzystałem z Państwa usług już kolejny raz i tym razem było najsłabiej. Porcje były dużo mniejsze niż zazwyczaj, smak na szczęście był ok. Rozumiem że to walentynki i zamówień było pewnie bardzo dużo ale nie powinno to wpływać na jakość serwowanych dan i jej standardową ilośc.

Kamil


Szanowny Panie Kamilu,

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią dotyczącą zamówienia z Walentynek. Jesteśmy zaniepokojeni, że doświadczenie to nie spełniło Pana oczekiwań, za co jest nam bardzo przykro..

Przepraszamy za ewentualne niedogodności związane z rozmiarem porcji. Zależy nam na tym, aby każdy klient opuszczał naszą restaurację z satysfakcją, a więc będziemy pracować nad tym, aby poprawić nasze standardy.

Rozumiemy, że jakość jest kluczowym elementem doświadczenia gastronomicznego, i mimo dużego obłożenia związane z Walentynkami, nie powinno to wpływać na jakość i ilość podawanych potraw. Przyjmujemy Pana uwagi z pełnym szacunkiem i przemyśleniem.

Co do decyzji o umieszczeniu opinii po drugim zamówieniu, chcielibyśmy zaznaczyć, że zależy nam na uczciwym i kompleksowym podejściu do wszystkich opinii naszych klientów. Doceniamy, że Pan podzielił się swoją opinią i będziemy pracować nad udoskonaleniem naszych usług.

Pragniemy zaoferować nasze przeprosiny za wszelkie niedogodności, jakie mogły wystąpić. Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług w przyszłości, dając nam kolejną szansę do udowodnienia, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyjątkowe doświadczenia kulinarne.

Dziękujemy za zrozumienie.

Z poważaniem,
Zespół Taki Sushi
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Najlepsze sushi w Białymstoku, świeże, bardzo dobrze przyprawione, ryż idealnie ugotowany

Przemek


Szanowna Pani Patrycjo,

Dziękujemy z całego serca za miłe słowa i poświęcony czas na podzielenie się swoją opinią! Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasze sushi spełniło Pani oczekiwania i przyczyniło się do pozytywnego doświadczenia kulinarnego.

Cieszymy się, że smak potraw był dla Pani satysfakcjonujący, a świeżość oraz odpowiednio przyprawione dania sprawiły, że mogła Pani cieszyć się wyjątkowym smakiem naszego sushi. Nasz zespół kuchenny zawsze stara się dostarczać potrawy najwyższej jakości, więc Pani pozytywne opinie są dla nas niezmiernie ważne.

Dziękujemy za wyróżnienie nas jako najlepszej restauracji sushi w Białymstoku. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić, że Państwa doświadczenie w naszym lokalu było wyjątkowe.

Serdecznie zapraszamy ponownie i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność serwować Pani kolejne wyjątkowe dania sushi!

Z poważaniem,
Ekipa Taki Sushi
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Zawsze na wyższym poziomie!!!!

Iryna

Bardzo Pani dziękujemy i polecamy sie :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Lux

Maciej

Dziękujemy Bardzo :) zapraszamy ponownie
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Dziękujemy za gratis z uśmiechem! Gdyby ktoś kiedyś porwał Wam kucharza (artystę od rolek) to możemy być my ;)

Mariola

My Również Dziękujemy za opinię i z ogromnym uśmiechem życzymy Państwu samych Przyjemnych chwil z TAKI SUSHI :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Zastanawiam się dlaczego restauracja oferująca tak smaczne jedzenie pozwala sobie na utratę wiarygodności obiecując rabat przy piątym zamówieniu (miałam pięć pieczątek i informację z kodem, że kolejne będzie ze zniżką 15%), którego w efekcie nie daje. Już ktoś o tym pisał. Faktycznie - pusta obietnica. Nie ze względu na interes życia zamawiałam ostatnio ale z powodu jakości Państwa produktów, jednak poczułam się lekko...Nazwijmy to niesmakiem i nie chodzi o sushi, które niezmiennie nam smakuje. Proponuję zrezygnować z akcji z pieczątkami. Ja mam świadomość, że zbieram od początku bez sensu. Zapomnijmy o nich, proszę nie zniżać lotów kulinarnie i będzie lepiej. Nikt nie lubi rozczarowań. Szczęśliwego Nowego Roku!

Mariola

Serdecznie Dziękujemy za Zyczenia oraz opinię. przechodząc do sedna Państwa uwagi - z ofery z pieczątkami wyłączone są produkty promocyjne ( tzw rabaty się nie łączą) Państwa Kupon na zniżkę jak najbardziej jest aktualny i działa na całą naszą ofertę. w dn. 31.12 gdy Państwo zamawiali i wpisali w uwagach do zamówienia w.w sytuacje, naprawdę nie mieliśmy czasu na jakiekolwiek tłumaczenia za co Bardzo PRZEPRASZAMY - w każdy inny dzień na pewno oddzwonilibyśmy do Państwa i wyjaśnili wszystko.
pozdrawiamy i gdyby tylko wyniknął jakiś problem z kuponem prosimy o kontakt z restauracją pod nr tel. 730-578-744
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Już planujemy kolejne zamówienie 🙂

Mariola

Bardzo nam miło czytać takie opinie :) dziekujemy :) czekamy na Państwa :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Jak zawsze wielką pychaaa!!!!

Beata

Jak zawsze Bardzo dziekujemy za lojalność - Pozdrawiamy Serdecznie
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Sushi najlepsze jakie do tej pory jadłam!!!

Justyna

Bardzo Dziękujemy Pani Justyno - pozdrawiamy serdecznie:)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Polecam

Maciek

Bardzo dziękujemy Panie Macieju i polecamy się na przyszłość :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

30 minut spóźnienia ale się nie gniewamy - pewnie przez śnieg. Będziemy wiernymi klientami 😁

Mariola

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię - dokładnie tak jak Pani wspomina - tego dnia nastąpił paraliż miasta w związku z intensywnymi opadami śniegu - robiliśmy co tylko w naszej mocy aby opóźnienia były jak najmniejsze. Pozdrawiamy Cieplutko :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pycha jedzonko.

Natalia

Niezmiernie nam miło. Dziękujemy i pozdrawiamy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Jak zawsze pysznie :-)

Agnieszka

Extra - Bardzo Diękujemy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Ryż był zbyt mało klejący się, niektóre porcje rozpadały się przy pobieraniu pałeczkami.

Tomasz

Dziękujemy Bardzo za opinię, owszem w przypadku rolek które zapiekamy moze się tak zdarzyć, ponieważ ryż nieznacznie obsycha pod wpływem wysokiej tempratury, obiecujemy ze popracujemy nad tym. Pozdrawiamy Serdecznie _ Ekipa Taki Sushi
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Wszystko smaczne i ładnie zapakowane.

Natalia

Dziękujemy za miłe słowa:) zapraszamy ponownie
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Bardzo dobre, jak zawsze :)

Beata

SUPER - Bardzo nam miło :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pycha :)

Beata

Dziękujemy BARDZO :):):)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Obsługa rewelacyjna, jedzenie bardzo smaczne. Duży plus że stworzony zestaw z mysla o ciężarnych.

Monika

Bardzo dziękujemy - bo dla nas Każdy gość jest ważny, a informacja obok zestawu napwno niektórym ułatwi wybór w naszym jakże bogatym menu. :)
pozdrawiamy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Super! Lubimy 🙂

Mariola

Bardzo dziekujemy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Dobre jakościowo, bardzo punktualna dostawa , polecam.

Marcin

Dziękujemy serdecznie - staramy się jak możemy. Pozdrawiamy.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Polecam

Katarzyna

Bardzo nam miło i dziękujemy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Wszystko wyśmienite

Mariola

dziękujemy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

niestety nie smakowało nam

Dorota

Dziękujemy za opinię - Bardzo nam przykro że nie trafiliśmy w Państwa gust. Z naszej strony całe zamówienie wyszło poprawnie a danie oraz zestaw, które Państwo zamawiali cieszy się niezwykłą popularnością w naszej restauracji. Być może przyzwyczajenia (które trudno zmienić) przyczyniły sie do tak niskiej opinii. Moze inny zestaw bądź danie przypadnie Państwu do gustu, niemniej jednak polecamy się na przyszłość i zapraszamy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pyszne sushi i szybka dostawa!

Maciej

Super - Bardzo nam Miło - polecamy się na przyszłość :):):)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Super pyszne!

Maciej

Serdecznie dziękujemy za tak pozytywną opinię, dokładamy wszelkich starań by produkty które Państwo otrzymujecie były jak najwyższej jakości. Postaramy się by nigdy się Państwo nie zawiedli na jakości Taki Sushi - która poniekąd trwa już ponad 4 lata. Pozdrawiamy i zachęcamy do spróbowania naszych innych pozycji z karty :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Super pyszne! Szybka dostawa

Maciej

Bardzo Dziękujemy :)
Polecamy się :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Ok, polecam

Dymitr

Dziękujemy Bardzo :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pyszne jak zawsze 😊

Patrycja

A my jak zawsze Dziękujemy Bardzo i zapraszamy ponownie :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Wszystko pyszne, świeże i pięknie zapakowane. Polecam!

Justyna

Bardzo nam miło . Dziękujemy Bardzo i pozdrawiamy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pięknie zapakowane, dziękuję i mogę polecać. No i oczywiście smaczne!

Mariola

Dziękujemy Bardzo i pozdrawiamy
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Smaczne sushi :) Zapakowane jak na prezent :)

Róża

Bardzo dziekujemy :)
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pięknie zapakowane, smaczne. Polecam

Ewa

Super - Dziękujemy bardzo za docenienie zarówno smaku jak i opakowania - staramy sie wyróznić spośród innych restauracji a sposób zapakowania nasuwa nam na myśl że dobre produkty mają mieć też wyjątkowe opakowanie :) pozdrawiamy serdecznie
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Beznadziejne sushi, nigiri w ogóle nie umieją robić, rozgotowany Ryż.

Marcin

Szanowny Panie Marcinie,

Dziękuję za podzielenie się swoją opinią na temat naszej restauracji. Przyjmuję do wiadomości, że Pana doświadczenie podczas wizyty u nas nie spełniło Pana oczekiwań, co wyraził Pan w ocenie 1/5.

Jako doświadczony kucharz sushi, który wywodzi się ze szkoły sushi klasycznego, zależy mi na tym, aby każde danie, które opuszcza naszą kuchnię, było przygotowane z najwyższą starannością i pasją. Przykro mi, jeśli nigiri oraz jakość ryżu w naszej restauracji nie sprostały Pana oczekiwaniom.

Chciałbym zapewnić Pana, że jakość naszych potraw i ich przygotowanie są dla nas niezwykle istotne. Dążymy do utrzymania najwyższych standardów i stale szkolimy naszą kadrę, aby zapewnić naszym gościom autentyczne smaki sushi.

Rozumiem, że mogą być różnice między naszą restauracją a innymi, które Pan odwiedził. Jesteśmy jednak pełni determinacji, aby doskonalić naszą ofertę i dostarczać wyjątkowe doznania kulinarne każdemu naszemu klientowi.

Dziękuję, że podzieliliście się swoją opinią, ponieważ doceniamy każdą opinię naszych gości. Proszę przyjąć zaproszenie na ponowną wizytę w naszej restauracji, abyśmy mogli odkupić Pana zaufanie i dostarczyć wyjątkowe doświadczenia kulinarne, jakie zasługujecie.

Z poważaniem,

Właściciel Restauracji Taki Sushi
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Szybka dostawa, dobre jedzenie, polecam!

Karolina

Fantastycznie - Dziękujemy Bardzo.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Brak sosu

Wiktoria

dziękujemy za opinię, bardzo nam przykro - ale w natłoku zamówien czasem takie sytuacje mogą sie zdarzyc. zawsze staramy sie aby zamówienia były kompletne, wystarczyło zadzwonic do nas i priorytetowo dowiezli byśmy sosik. postaramy sie zrekompensowac przy kolejnym zamówieniu. pozdrawiamy serdecznie.
~ Zespół Taki Sushi Białystok

Pyszne w dobrej cenie